Ta strona używa plików cookies w celu poprawy działania i komfortu użytkowania. Zakładamy, że godzisz się na to. W przeciwnym razie prosimy o zamknięcie strony, ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować jej funkcjonowania bez użycia plików cookies. Przeczytaj więcej na temat naszej polityki prywatności.

Kontakt

Instytut Śląski
ul. Piastowska 17
45-082 Opole

Sekretariat czynny:
Pon.-Pt. w godz. 7.30-15.30
Zamknięte: So.-Nd.

E-mail: sekretariat@instytutslaski.pl

Telefon: 77 453 60 32 lub +48 534 287 885

Biblioteka Instytutu Śląskiego: biblioteka@instytutslaski.pl

Księgarnia Instytutu Śląskiego: ksiegarnia@instytutslaski.pl; tel. +48 690 990 685

 

IMIĘ i NAZWISKO

Nr telefonu

Nr pokoju

DYREKTOR INSTYTUTU ŚLĄSKIEGO
dr Bartosz Kuświk
b.kuswik@instytutslaski.pl

303

ZASTĘPCA DYREKTORA
dr Krzysztof Kleszcz
k.kleszcz@instytutslaski.pl

306

SEKRETARIAT
mgr lic. Katarzyna Koper
sekretariat@instytutslaski.pl

w. 101

303

ASYSTENT PRASOWY
mgr Piotr Solga
p.solga@instytutslaski.pl

w. 103

305

dr Zbigniew Bereszyński
z.bereszynski@instytutslaski.pl

318

mgr Leokadia Drożdż
l.drozdz@instytutslaski.pl

317

dr Agata Haas
a.haas@instytutslaski.pl

107

ks. prof. dr hab. Andrzej Hanich

314

dr Bernard Linek
b.linek@instytutslaski.pl

314

prof. dr hab. Michał Lis

316

mgr Krzysztof Marcinkiewicz
k.marcinkiewicz@instytutslaski.pl

317

dr Marek Mazurkiewicz
m.mazurkiewicz@instytutslaski.pl

318

dr Marzena Muszyńska (nieobecność)

109

dr hab. Piotr Pałys, prof. IŚ
p.palys@instytutslaski.pl

318

prof. dr hab. Robert Rauziński (nieobecność)

305

dr hab. Stanisława Sochacka, prof. IŚ
s.sochacka@instytutslaski.pl

106

dr hab. Brygida Solga, prof. IŚ

109

mgr Robert Wieczorek
r.wieczorek@instytutslaski.pl

107

ADMINISTRATOR BUDYNKU – mgr Krzysztof Krawczyk
k.krawczyk@instytutslaski.pl

w. 103

305

BIBLIOTEKA – mgr Ewa Golec
biblioteka@instytutslaski.pl

w. 109

110

KADRY I ARCHIWUM ZAKŁADOWE – mgr Barbara Tomaszek
b.tomaszek@instytutslaski.pl

w. 107

307

KSIĘGARNIA – mgr Elżbieta Flisak
e.flisak@instytutslaski.pl

112

KSIĘGOWOŚĆ – mgr Krystyna Ogórkis
k.ogorkis@instytutslaski.pl

Krystyna Klimek
k.klimek@instytutslaski.pl

w. 105

308

SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA – mgr Andrzej Gawłowski
a.gawlowski@instytutslaski.pl

w. 107

307

KONSERWATOR – Henryk Koguc

w. 121

014

PORTIERNIA

w. 122


 

Konto bankowe:

Bank Gospodarstwa Krajowego

nr 57 1130 1219 0026 3140 8020 0001
IBAN: PL57 1130 1219 0026 3140 8020 0001
BIC: GOSKPLPW

NIP: 754-323-40-42

REGON: 384024780

Rejestr Instytucji Kultury MKiDN: 114/2019

Mapa dojazdu:

Font Resize
Kontrast