Ta strona używa plików cookies w celu poprawy działania i komfortu użytkowania. Zakładamy, że godzisz się na to. W przeciwnym razie prosimy o zamknięcie strony, ponieważ nie jesteśmy w stanie zagwarantować jej funkcjonowania bez użycia plików cookies. Przeczytaj więcej na temat naszej polityki prywatności.

Archiwa: Produkty

Księgarnia

 

Opis oferty wydawniczej do pobrania

Katalog cenowy w arkuszu do pobrania

Informujemy, że w dniu 19 stycznia Instytut Śląski zniósł rabaty na zakup publikacji powyżej określonych progów cenowych, a także zniżkę dla autorów / redaktorów. Księgarnie zainteresowane stałą współpracą i dużymi zamówieniami zapraszamy do negocjacji.

Dostępne metody nabywania lub zamawiania publikacji: osobiście w s. 112 na I piętrze, telefonicznie pod numerem 690990685, e-mailem na adres ksiegarnia@instytutslaski.pl, bądź też poprzez księgarnię internetową. Dostępne metody płatności: gotówka lub przelew z wyprzedzeniem min. 1-dniowym.

Księgarnia wysyła publikacje zamówione na odległość w środy. Prosimy dokonywać wpłat co najmniej dzień wcześniej. Rezerwacje bez wpłaty w ciągu 7 dni kalendarzowych są anulowane.

Font Resize
Kontrast